INŽENÝR KVALITY PROCESŮ (52-60.000 KČ)

52000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáte zajímavou práci v oblasti Pardubic? Chcete se věnovat kvalitě a baví Vás nastavování procesů kvality ve výrobě? Chcete mít možnost podílet se na zajímavém projektu od samotného začátku? Tak mi zašlete svůj životopis, protože aktuálně hledáme nového INŽENÝRA KVALITY PROCESŮ (52-60.000 Kč)!

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výrobní kvalitu v závodu
  • Kontrola výrobků v procesu z pohledu kvality
  • Příprava kontrolní dokumentace
  • Účast na interních a externích auditech
  • Komunikace s vedením ohledně výsledků

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Komunikativní angličtinu
  • Znalost nástrojů kvality
  • Znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Notebook
  • Firemní stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Skvělý tým kolegů

  • Místo výkonu práce: Pardubicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.