MANAŽER PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Vystudoval jste VŠ strojírenského zaměření a ovládáte anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni? Máte již nějakou praxi v oblasti řízení projektů a rád byste své zkušenosti nadále rozvíjel? Chcete pracovat na pozici MANAŽERA PROJEKTŮ v Jihomoravském kraji? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná výrobní společnost hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici: MANAŽER PROJEKTŮ

Pracovní náplň

  • plánování projektů a jejich realizace
  • vedení a organizování nových projektů
  • dohled nad finanční i časovou stránkou projektu
  • koordinace spolupráce napříč společností
  • monitoring a následný reporting vedení společnosti
  • zahraniční služební cesty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • komunikativní znalost angličtiny a němčiny
  • kvalifikace v projektovém managementu výhodou
  • organizační dovednosti, aktivní přístup
  • schopnost motivovat a vést ostatní

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní nadnárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 13.plat, penzijní připojištění
  • odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj – jižní část

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.