PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR S AJ – OLOMOUCKO

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Hledáme člověka samostatného, flexibilního, schopného převzít zodpovědnost za realizované projekty po stránce procesního/průmyslového inženýrství. Pokud nabídnete odpovídající praxi a nebojíte se komunikace v anglickém jazyce, neváhejte! Tato nabídka se Vám jistě zalíbí. Mezinárodní výrobní společnost hledá pro rozšíření kolektivu vhodného kandidáta/tku na pozici

Pracovní náplň

  • Plánování výrobních technologií
  • Koordinace týmu pracovníků
  • Zlepšování výrobních procesů
  • Spolupráce na nových projektech a komunikace se zákazníky
  • Posuzování výroby, plánování investic

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – obor Průmyslové inženýrství
  • Praxe v oblasti průmyslového inženýrství
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Pokročilá znalost PC - MS Office, Lotus Notes, znalost SAP výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu, schopnost převzít zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Olomoucko