PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR/KA (50-70.000 KČ)

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Máte vzdělání technického zaměření a orientujete se metodách průmyslového inženýrství? K tomu máte angličtinu na komunikativní úrovni a chcete novou pracovní výzvu? Pak je tato nabídka právě pro vás! Výrobní společnost mezinárodního významu hledá do svého týmu údržby nového kolegu na pozici PRŮMYSLOVÉHO INŽENÝRA/KU!

Pracovní náplň

  • spolupráce na stávajících i nových projektů
  • implementace nových technologií
  • neustálé hledání zlepšováků pro procesy ve výrobě – lepší využití strojů, materiálu, atd.
  • vytváření technických řešení pro výrobní linky a tok materiálu
  • vytváření strojírenské dokumentace
  • spolupráce s vedoucím výroby i dalšími odděleními napříč firmou (kvalita)
  • odpovědnost za procesy a nastavení strojů
  • podílení se na odstranění závad na strojích

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání– STROJÍRENSKÉHO SMĚRU NUTNOSTÍ
  • pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro seniornější kandidáty
  • znalost metod průmyslového inženýrství
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní využití
  • praxe se čtením i vytvářením strojírenských dokumentací
  • zkušenosti s konstrukcí strojů, elektroniky, pneumatiky a mechaniky
  • znalost nástrojů Lean a Six Sigma
  • znalost CAD programů výhodou
  • analytické myšlení a technicky založený člověk
  • ochota práce jak v kanceláři, tak ve výrobě

Co nabízíme?

  • mzda od 50. – 70. 000 Kč dle dosavadní praxe
  • čistý a moderní provozu s nejmodernějším vybavením
  • příspěvky na stravování, penzijko, výročí, sport a další aktivity
  • 25 dní volna
  • pravidelné vzdělávání – odborné i jazykové
  • firemní akce
  • místo výkonu práce Vyškov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Olga Žák
Team Leader

+420739234802
prace@acjobs.cz