SPECIALISTA OBALŮ (50 - 60 000 Kč)

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte znalosti logistických procesů? Ovládáte Anglický, nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni? Jste aktivní řidič? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrhy balení
  • Vytváření pracovních postupů a aktualizace
  • Práce se systémem SAP
  • Provádění inventur

Co požadujeme?

  • Praxe z oblasti logistiky
  • Anglický, nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Velmi dobrý znalost práce s MS OFFICE
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Příplatky
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Roční bonusy
  • 28 dní dovolené
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Benefit karta - 6 000 Kč/rok
  • Letní tábory pro děti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Firemní a sportovní akce

  • Místo výkonu práce: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.