VEDOUCÍ ODDĚLENÍ OBALŮ S AJ/NJ (75-80.000 Kč)

75000 - 80000 Kč

Poohlížíte se po novém roce po nové pracovní výzvě? Máte znalosti v oblasti logistických procesů a komunikace v cizím jazyce pro Vás není překážkou? V současné chvíli hledáme pro mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu vhodné uchazeče na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ OBALŮ S AJ/NJ (75-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh nových druhů balení
  • Zpracování a aktualizace balících předpisů a norem
  • Zadávání do systému SAP
  • Inventury balení
  • Spolupráce při tvorbě logistických konceptů za oblast balení
  • Vedení evidence oprav

Co požadujeme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Komunikace v anglickém jazyce (němčina výhodou)
  • Prozákaznický typ, komunikativnost
  • Velmi dobrá znalost MS OFFICE, SAP
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy
  • 13., 14. mzdu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Zvýhodněný mobilní tarif

  • Místo výkonu práce: 10 km od Poděbrad