TECHNICKO-OBCHODNÍ REFERENT s AJ

Neaktivní nabídka

až 26000 Kč

Láká Vás pracovat pro významnou mezinárodní společnost, kde využijete znalost cizího jazyka? Hledáte uplatnění na pozici TECHNICKO-OBCHODNÍ REFERENT s AJ na Břeclavsku? Chcete se rozvíjet v oblasti obchodu s technickými produkty? Pak nám zašlete svůj životopis! Úspěšná strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: TECHNICKO-OBCHODNÍ REFERENT s AJ

Pracovní náplň

  • Jednání se zákazníky
  • Sledování průběhu celé zákazky
  • Prezentace produktů a služeb společnosti
  • Vytváření obchodních nabídek
  • Reporting nadřízenému
  • Občasné služební cesty za zakázníky (ČR/Evropa)

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (ideálně technický nebo ekonomický obor)
  • Praxi na podobné pozici (v mezinárodní výrobní společnosti výhodou)
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Technické myšlení
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Proklientský přístup, organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Odborné vzdělávání, příspěvek na jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko