SPECIALISTA BACK OFFICE s AJ a NJ/FJ

Neaktivní nabídka

až 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte práci v Plzni na administrativní pozici? Ovládáte anglický a německý jazyk, jste komunikativní a máte zkušenost se zákaznickým servisem? Pak hledáme právě Vás!!! Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na celosvětovém trhu hledá do svého týmu posilu na pozici: SPECIALISTA BACK OFFICE s AJ a NJ/FJ

Pracovní náplň

  • kontrola a zpracování objednávek
  • evidence zakázek
  • komunikace v AJ a NJ s odděleními v zahraničí
  • dohled nad včasným a správným zajištěním objednávek
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na administrativní pozici nebo v zákaznickém servisu
  • výbornou znalost AJ a komunikativní znalost NJ nebo FJ
  • znalost MS Office
  • flexibilitu, komunikativnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • práci v open office
  • moderní pracovní prostředí
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • příspěvky na stravování

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.