ZÁKAZNICKÝ SERVIS NJ + AJ / HOMEOFFICE (45 - 50.000 Kč)

45000 - 50000 Kč

Ovládáte německý a anglický jazyk na pokročilé úrovni a zajímala by Vás dynamická práce z pohodlí domova? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis! Hledáme posilu do úspěšné moderní společnosti na pozici: ZÁKAZNICKÝ SERVIS NJ + AJ / HOMEOFFICE (45 - 50.000 Kč)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • denní komunikace se zákazníky v NJ a AJ - vyřizování požadavků a podpora
  • práce s interním PC systémem
  • účast na firemních projektech

Co požadujeme?

  • aktivní znalost NJ a AJ na pokročilé úrovni - bude přezkoušeno u výběrového řízení!
  • ochota zaučit se v Brně po dobu 3 měsíců - dále už jen 100% homeoffice
  • komunikační schopnosti
  • uživatelská znalost práce na PC
  • flexibilitu

Co nabízíme?

  • možnost 100% Home Office (pouze na území ČR)
  • dovolená 5 týdnů
  • slevy na firemní produkty
  • bonusy a prémie
  • multisport karta
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • možnost profesního růstu
  • náborový bonus

  • Lokalita: Brno