MECHANIK JUNIOR (28 - 34.000 KČ)

28000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste člověk s technickým vzděláním nebo se dobře vyznáte ve výkresech. Je Vaší silnou stránkou manuální zručnost? V práci na dvě směny nevidíte překážku? Tak to jste pro nás ideální kandidát! Mezinárodní výrobní společnost přijme šikovného kolegu/kolegyni na pozici MECHANI JUNIOR (28 - 34.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montáž produktů dle výkresů nebo manuálů
  • Kontrola práce
  • Dodržování zadaných postupů

Co požadujeme?

  • SOU ideální technického zaměření nebo praxi na obdobné pozici
  • Manuální zručnost
  • Schopnost číst ve výkresech a technické dokumentaci velkou výhodou
  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní/noční bez víkendů)

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Karierní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • 13. mzdu
  • lokalita: Praha