ZÁMEČNÍK - 1 SMĚNA BRNO (28 - 30.000 KČ)

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme skutečného borce, který zvládne odborné opravy strojů ve výrobě! Pokud máte v malíku technické kontroly a troufnete si i na montáže a svařování hledáme přímo Vás! Perspektivní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá nového parťáka na pozici: ZÁMEČNÍK - 1 SMĚNA BRNO (28 - 30.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Svařování a montáž
  • Servis a technické kontroly
  • Odborná práce na strojích
  • Opravy strojů i jednotlivých dílů
  • Vrtání, řezání, stříhání a ohýbání plechů

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání
  • Znalost technické dokumentace
  • Praxe na stejné nebo obdobné pozici
  • Manuální zručnost!
  • Znalost základního nářadí, které se využívá při práci
  • Samostatnost, pečlivost, selský rozum
  • Velkou výhodu budete mít pokud vyvinete vlastní
    proaktivitu a zájem si rozšiřovat své obzory

Co nabízíme?

  • Práce na jednu směnu
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost se dále vzdělávat v rámci odborných kurzů
  • Přátelská atmosféra

  • Místo výkonu práce: Brno

Kdo vám pomůže?

Pavla Zítková DiS.
HR Consultant

+420773737662
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics