APLIKAČNÍ INŽENÝR - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte zajímavou a odpovědnou práci v Moravskoslezském kraji jako APLIKAČNÍ INŽENÝR – AUTOMOTIVE? Máte zkušenosti se vstřikováním plastů? Praxi v zavádění nových procesů a validací technologií? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!!! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: APLIKAČNÍ INŽENÝR - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • zlepšování procesů lisování a vstřikování plastů
  • příprava podkladů pro výrobu, zpracovávání nabídek
  • spolupráce na zavádění nových produktů do výroby
  • komunikace s externími dodavateli
  • spolupráce s výrobou a designéry

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • alespoň rok praxe na obdobné pozici podmínkou
  • zkušenost se vstřikováním plastů
  • komunikativní znalost angličtiny nutná
  • dobré komunikační a organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravu
  • pružná pracovní doba a další benefity
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj