TECHNOLOG V PLASTAŘINĚ (okolo 60.000 Kč)

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Chcete spolupracovat na projektech na zavádění nových výrobků? Výborně, to jste náš člověk! Prosperující výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: TECHNOLOG V PLASTAŘINĚ (okolo 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektové řízení návrhu nových výrobků
  • Zpracování podkladů pro poptávkové řízení
  • Příprava výroby nových výrobků a procesů
  • Zavádění nových technologií
  • Odpovědnost za technickou dokumentaci
  • Podílení se na optimalizaci výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici - NUTNÁ ZKUŠENOST SE VSTŘIKOLISY
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost prostředí plastařiny výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Mobilní telefon, notebook

  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko