ŠÉF SKLADU S AJ/NJ (70 - 80 000 Kč) + 13. plat

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máš alespoň 2 roky praxi s interní logistikou? Ovládáš LEAN principy? Domluvíš se Anglickým, nebo Německým jazykem? ANO? Pak potřebujeme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za celou logistiku
  • Vedení většího týmu zaměstnanců
  • Řízení materiálu ve skladu
  • Aktivní podílení se na vylepšování pracovních postupů
  • Administrativa
  • Práce s ERP systémem a MS OFFICE

Co požadujeme?

  • Min. 2 roky praxi s interní logistikou na vedoucí pozici
  • Znalost LEAN principů
  • Zkušenosti s vedením velkého týmu
  • Anglický/Německý jazyk - komunikativní
  • Řidičský průkaz sk. B - podmínkou!
  • Samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Služební vůz
  • Prémie/Bonusy
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce: Tachov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.