OBCHODNÍ REFERENT s AJ a NJ (BLANENSKO)

Neaktivní nabídka

18000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na obchodní pozici v Jihomoravském kraji? Jste flexibilní, komunikativní a ovládáte anglický i německý jazyk? Pak hledáme právě Vás!!! Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu posilu na pozici: OBCHODNÍ REFERENT s AJ a NJ (BLANSKO)

Pracovní náplň

  • péče o stávající klienty
  • akvizice nových zákazníků
  • vedení obchodních jednání
  • kooperace s výrobou
  • cestování v rámci České republiky, občasně i zahraničí
  • zajištění potřebné administrativy
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obchodní pozici výhodou
  • AJ na pokročilé úrovni, NJ na mírně pokročilé úrovni - denní využití
  • MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • technické myšlení a obchodního ducha

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení (fix + provize z realizovaného obchodu)
  • zázemí silné stabilní společnosti
  • notebook, telefon, automobil po zapracování
  • moderní pracovní prostředí
  • práci na HPP