PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA - STAVEBNICTVÍ/STROJÍRENTVÍ (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Česká republika

Hledáš pestrou pracovní příležitost, při které se budeš moci realizovat? Máš zkušenosti jako projekťák v oblasti stavebnictví/strojírenství a nevadí Ti cestovat za zakázkami po celé ČR? Tak to hledáme právě Tebe! Česká stabilní společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA - STAVEBNICTVÍ/STROJÍRENTVÍ (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Jednání s investory
  • Řešení objednávek a smluv
  • Finanční a časová kontrola
  • Kontaktní osoba při zakázce
  • Vedení zakázky
  • Stavební dozor
  • Cestování po ČR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Technické znalosti
  • Ochotu cestovat po celé ČR
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: celá ČR