MANAŽER PROJEKTŮ-POZEMNÍ STAVBY (55-75.000 KČ)

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Významná česká společnost, která se zabývá pozemními stavbami, aktuálně hledá projektového manažera, který má zkušenosti s plánováním, organizací a řízením stavebních projektů! Zašlete Váš životopis a pracujte na pozici: MANAŽER PROJEKTŮ-POZEMNÍ STAVBY (55-75.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Řízení celého průběhu projektu až po závěrečné předání
  • Komunikace s projektanty a dodavateli
  • Vedení jednání, kontrolních dnů a TDI
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, kvality, BOZP a termínů
  • Řádné vedení náležité dokumentace a reporting

Co požadujeme?

  • Vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti s realizací pozemních staveb
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Autorizace výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Pružná pracovní doba
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Mobilní telefon a notebook
  • Firemní školení a vzdělávání
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Zajímavé projekty
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Nástup možný IHNED

  • Lokalitu: Ostrava