OPTIMALIZACE PROCESŮ (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Baví vás nové technologie ve výrobě? Chcete být součástí inovací a rozjezdu nových projektů? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pošlete nám životopis na pozici !!! na pozici OPTIMALIZACE PROCESŮ (60-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Optimalizace stávajících zařízení a výrobních procesů, návrhy a provádění modernizace
  • Rozjezdy nových linek a strojů
  • Reporting vedení společnosti
  • Programování a nastavování parametrů
  • Postupy oprav, výměny zařízení a nástrojů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Vyhlášku 50/78 §6
  • Znalost robotů a řídících systémů
  • Znalost kamerových systémů a čteček
  • Praxi v pneumatice, senzorice, hydraulice
  • Zkušenosti s 3D tiskem a základy CAD výhodou
  • Anglický nebo německý jazyk

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Podíl na vývoji nových produktů a zařízení
  • Profesní školení, moderní pracovní prostředí
  • Bonusy a příjemný kolektiv
  • Možnost jazykové výuky, stravenkový paušál, 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Lokalitu Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.