ELEKTROINŽENÝR (29-40.800 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 40800 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví Vás zlepšovat výrobní procesy? Máte elektro vzdělání a domluvíte se anglicky? Chcete mít možnost profesně růst v moderní stabilní nadnárodní společnosti? Pošlete nám životopis na pozici ELEKTRINŽENÝR (29-40.800 Kč)!

Pracovní náplň

  • Návrhy a implementace nápravných opatření
  • CT skenování, detekce vad, analýzy poruch
  • 3D měření a testování
  • Zodpovědnost za údržbu a funkčnost strojů
  • Analýzy dat pro neshodné kusy

Co požadujeme?

  • SŠ, elektro vzdělání - výhodou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (čtení technické dokumentace)
  • Zkušenosti s měřením a testováním elektrotechnických zařízení
  • Praxi v oboru kvality, vývoje - výhodou

Co nabízíme?

  • Nejmodernější technologie v oboru
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Výběr z mnoha jídel
  • Příspěvek na penzijní připojištění, vstupenky do kina, divadla, wellness a fitness
    Lokalitu: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.