PROCESNÍ INŽENÝR (45-55.000 Kč)

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví vás zlepšování procesů, implementace změn a máte praxi z výrobní společnosti, ideálně automotive? Anglicky mluvíte každý den? Pošlete nám životopis na pozici PROCESNÍ INŽENÝR (45-55.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za dodržování nastavených procesů
  • Implementace změn a návrhy na zlepšení, efektivitu
  • Rizikové analýzy a vyhodnocování rizik
  • Správa a tvorba výrobní dokumentace
  • Pracovní instrukce
  • Kontrolní plány

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Praxi jako Procesní inženýr
  • Zkušenosti z výrobní společnosti automotive
  • P-FMEA, Layouty, Flow charty
  • MS Office (Excel), SAP

Co nabízíme?

  • Moderní výrobní prostřední a technologie
  • Možnost home office a pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné tarify a možnost nákupu auta se slevou
  • Dotované stravování, příspěvky na připojištění, kino, divadlo, fit centrum atd.
  • Lokalitu: Pardubice