SPECIALISTA BOZP A PO

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Baví Vás problematika bezpečnosti práce a požární ochrany? Máte již zkušenosti z výrobní společnosti a chtěli byste své znalosti ještě prohloubit? Tak mi zašlete svůj životopis, protože aktuálně hledáme SPECIALISTU BOZP A PO!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za celou problematiku bezpečnosti práce
  • zastřešení celé agendy BOZP a PO z pohledu legislativy
  • vedení dokumentace
  • školení zaměstnanců
  • komunikace s příslušnými úřady
  • zodpovědnost za nakládání s odpady

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • komunikativní znalost angličtiny
  • zkušenosti s tvorbou dokumentace pro BOZP, PO a ŽP

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • měsíční bonusy
  • 13.plat
  • příspěvek na penzijko
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: Plzeň