SPECIALISTA/KA BOZP+PO (50-55.000 KČ)

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Získejte klíčovou roli při implementaci a monitorování bezpečnostních a ochranných opatření ve výrobním prostředí. Máte praxi na obdobné pozici a znalost právních předpisů a regulací týkajících se BOZP, PO a ŽP? V tom případě jste to právě Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis a získejte skvělou příležitost! Dynamická společnost hledá posilu na pozici: SPECIALISTA/KA BOZP+PO (50-55.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Provádění odborných kontrol a ověřování implementací v oblasti BOZP a PO
  • Aktualizace evidence rizik v oblasti BOZP a PO
  • Koordinace vstupních a pravidelných školení zaměstnanců týkající se BOZP a PO
  • Provedení inspekcí bezpečnosti práce a provozu
  • Zpracování nezbytné dokumentace a vytváření směrnic
  • Dozor nad dodržováním interních předpisů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost právních předpisů týkajících se BOZP, PO a ŽP
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost, organizovanost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Stabilní a přátelské prostředí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování

  • Lokalitu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Barbora Křížkovská
HR Consultant

+420775787069
ostrava@acjobs.cz