MANAŽER MATERIÁLOVÉHO PLÁNOVÁNÍ S NJ (55-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Domluvíš se německy a dispozice je tvoje doména? Nebojíš se výzev a máš zkušenosti s vedením týmu? Pak jsi to právě ty, koho hledáme! Ukaž nám co je v tobě a buď náš: MANAŽER MATERIÁLOVÉHO PLÁNOVÁNÍ S NJ (55-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • vedení podřízených v oblasti plánování materiálu
  • vedení veškeré agendy spojené s materiálovým plánováním
  • komunikace s dodavateli, řešení reklamací a prostojů
  • spolupráce s týmem z nákupu
  • reporting

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost NJ (AJ výhodou)
  • minimálně 5 let praxe v logistice (ideálně automotive společnost)

Co nabízíme?

  • AUTOMOBIL I K SOUROMÉMU UŽÍVÁNÍ
  • flexibilní pracovní doba
  • kurzy a školení
  • kvartální odměny
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda

  • Místo výkonu práce: Tachovsko