KONSTRUKTÉR (55-65.000 Kč)

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte vzdělání ve strojírenství? Máte znalosti v oblasti strojní konstrukce? Zajímá vás vývoj nových produktů, chcete se zapojit do návrhů? Domluvíte se anglicky a chcete profesně růst nejen v rámci České republiky? Tak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí přátelské firmy na pozici: KONSTRUKTÉR (55-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Orientace v technické a výkresové dokumentaci 2D, 3D / BIM
  • Orientace v oblasti potrubních rozvodů VZT
  • Příprava výrobní dokumentace pro oddělení výroby
  • Podílení se na vyhodnocení vyrobitelnosti zákaznických produktů
  • Řešení technologických problémů ve výrobě
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 5 let praxe v oboru
  • Znalost 3D CAD systému
  • Orientace v kovovýrobě
  • ŘP sk. B – výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dojezd
  • Kurzy a profesní školení

  • Možnost nástupu IHNED
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem