ZKUŠENÁ ASISTENTKA VEDENÍ (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Vynikáte v administrativě a ovládáte anglický nebo německý jazyk? Pokud máte navíc skvělé organizační a komunikativní dovednosti, jste to právě vy, koho hledáme! Pošlete mi životopis na adresu: vlckova@acjobs.cz Podpoř naše vedení a buď naše: ZKUŠENÁ ASISTENTKA VEDENÍ (30-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • podpora vedení společnosti
  • plánování schůzek, služebních cest a s tím spojená komunikace a administrativa
  • péče o návštěvy (zajištění občerstvení a zasedaček)

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost AJ/NJ
  • řidičský průkaz sk.B
  • pokročilou znalost práce na PC ( MS Office, Outlook, apod.)

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA NEURČITO
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • až dní dovolené
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: cca minut od Plzně