OBCHODNÍ MANAGER s AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Stabilní mezinárodní společnost, která vlastní jednu z nejsilnějších značek na globálním trhu ve stavebním oboru, hledá do svého týmu nového kandidáta/ku na pozici: OBCHODNÍ MANAGER s AJ

Pracovní náplň

  • rozvoj obchodní spolupráce
  • poskytování technického poradenství a školení pro klienty – stavebniny, stavební firmy, projekční kanceláře
  • tvorba cenových kalkulací
  • spolupráce v oblasti marketingových aktivit
  • účast na veletrzích a výstavách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici – technicko-obchodní
  • znalost AJ a zkušenosti z prostředí mezinárodní společnostivelkou výhodou
  • dobré komunikační dovednosti, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • firemní vůz i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon
  • týden dovolené navíc
  • firemní benefity

    Lokalita práce: Praha
    Nástup: možný ihned