PŘÍPRAVÁŘ POZEMNÍCH STAVEB (45-70.000 KČ)

45000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Máte zkušenosti s prováděním stavebních rozpočtů a kalkulací pro velké projekty ? Chcete pracovat pro stabilní českou stavební společnost a získat perspektivní zaměstnání? Pak mi zašlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici: PŘÍPRAVÁŘ POZEMNÍCH STAVEB (45-70.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na projektech v oblasti pozemních staveb
  • Vypracovávání rozpočtů a cenových nabídek
  • Cenotvorba v rámci přípravy staveb
  • Realizace výběrových řízení dodavatelů
  • Příprava subdodavatelských smluv
  • Řešení reklamaci a pravidelný reporting
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky a napříč společností

Co požadujeme?

  • Vzdělání ve stavebním oboru
  • Praxi na pozici rozpočtáře / přípraváře
  • Zkušenost v oboru pozemních staveb
  • Zkušenosti s většími projekty
  • Znalost MS Excel a programu pro rozpočtování
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Bonusy a prémie
  • Kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Moderní a přátelské prostředí
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Nástup možný IHNED

  • lokalitu: Karviná