VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY S AJ (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete se realizovat na pozici z oblasti kvality a pracovat pro významnou a stabilní společnost? Domluvíte se anglicky a jste puntičkáři? Pak hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis a přečtěte si více o pozici: VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY S AJ (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • vedení týmu dodavatelské kvality (technici)
  • sledování výrobní kvality a reporting odchylek vedení
  • řešení závad a návrh nápravných opatření
  • vedení statistických údajů v rámci kvality sériové výroby
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (obor elektro výhodou)
  • praxi v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (ústně i písemně)
  • český jazyk podmínkou
  • znalost MS Excel (kontingenční tabulky výhodou)
  • proaktivita, pečlivost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • finanční prostředky pro nákup v lékárně, vstupů na kulturní akce, relaxaci a podobně
  • flexibilní pracovní doba
  • během práce nebudete o hladu, najíte se i za dva a vyberete jídlo dle chuti
  • další super benefity pro osobní život

  • místo výkonu práce: Pardubice