ÚDRŽBÁŘ – MECHANIK (AUTOMOTIVE)

Neaktivní nabídka

21000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci v Plzni? Máte technické vzdělání a zkušenosti s hydraulickými stroji? Vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud ANO, neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes! Úspěšná nadnárodní společnost, vyrábějící pro automotive, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: ÚDRŽBÁŘ – MECHANIK (AUTOMOTIVE)

Pracovní náplň

  • plánování a provedení jednotlivých oprav na výrobních strojích
  • opravy akutních problémů vzniklých při výrobě
  • seřizování jednotlivých částí strojů
  • svařování menších a větších dílů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • dobrou znalost mechaniky
  • praxi v oblasti údržby mechanických zařízení
  • orientaci v technické dokumentaci
  • znalost AJ výhodou

Co nabízíme?

  • 13.plat, osobní ohodnocení
  • práci v čistém moderním pracovním prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na dopravu