SVÁŘEČ (AŽ 60.000 KČ + SKVĚLÉ PŘÍPLATKY) | 2SMĚNY

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Do našeho týmu hledáme šikovné kolegy na pozici Svářeč. Pokud máte technické vzdělání a zkušenosti s elektrodou, pošlete nám váš životopis!

Pracovní náplň

  • Svařování jednotlivých dílů a bloků
  • Dodržování technologických a bezpečnostních postupů
  • Odvádění kvalitní a přesné práce podle technické dokumentace
  • Příprava dílů pro další sestavování do celků
  • Komunikace a spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru (SOU stačí!)
  • Zkušenost se svářením s elektrodou
  • Schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • Ochotu práce na 2 směny
  • Komunikativnost a zručnost

Co nabízíme?

  • Práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední)
  • Příplatky a příspěvky nad rámec mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost parkování a skvělou dostupnost MHD!
  • Moderní pracovní prostředí u nás v Brně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.