PROFESIONÁL V AUTOMOTIVE KVALITĚ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Víme, že zkušení kvalitáři, kteří mluví německy nebo anglicky nerostou na stromech. Jsme připraveni náležitě ocenit nabyté zkušenosti v této oblasti výroby. Máme projekt, který čeká právě na vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace a řešení reklamací
  • průběžné hodnocení a zlepšovaní kvality v procesu výroby
  • vypracování analýz a reporting
  • využívání nástrojů kvality

Co požadujeme?

  • praxi v kvalitě v automotive společnosti
  • znalost a praktické využití nástrojů kvality
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

Co nabízíme?

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • pravidelné odměny
  • dovolená navíc
  • perspektivní pracovní místo

  • místo výkonu práce: cca 30 minut od Plzně