CASH FLOW CONTROLLER - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Do svého týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, kteří nám pomůžou k plnění našich cílů. Pokud to umíte s čísly a jste dobrý v analýze tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • průběžná kontrola finančních prostředků a jejich čerpání
  • tvorba předpovědí a kontrola zisků a nákladů z výroby
  • podílení se na kalkulacích
  • příprava auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/ VOŠ/ VŠ – ekonomický obor velkou výhodou
  • analytické myšlení
  • praxi na podobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • nebojíme se vás pravidelně odměňovat za dobře odvedenou práci
  • práci v příjemném týmu
  • dovolenou navíc
  • výborné jídlo v místě výkonu práce
  • pomůžeme vám zdokonalit se v jazycích

  • místo výkonu práce: Tachovsko