FINANČNÍ ANALYTIK- VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Jste již zkušeným analytikem a znáte výrobní prostředí? Tohle je místo, kde vás náležitě odmění! Pošlete svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • denní kontrola finančních prostředků
  • pravidelná analýza a reporting probíhajících projektů
  • příprava finančních uzávěrek
  • kontrola nákladů spojených s výrobou produktu
  • tvorba kalkulací a finančních plánů

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání s maturitou – ekonomický obor výhodou
  • zkušenosti s tvorbou finančních analýz
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxi se zpracováním dat v MS Excel či MS Access

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc a možnost dalšího volna
  • využití jazyků
  • stabilní měsíční bonusy
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Tachovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.