VEDOUCÍ ELEKTRO PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

38000 - 50000 Kč

Vedli jste někdy tým, jednali se zákazníky a dodavateli? Elektrotechnika je Vaší vášní? Prima, zašlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení a vedení projektů
  • jednání o cenách a podmínkách
  • komunikace se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ elektro vzdělání
  • praxi z podobné pozice ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost němčiny - obchodní a technická jednání

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • další vzdělávání a profesní růst

  • lokalita: Okres Ústí nad Orlicí