ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ - NEPŘETRŽITÝ REŽIM (35-48.000 Kč)

35000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte elektro vzdělání a alespoň roční praxi? Chcete pracovat pro stabilní společnost s jistotami? Chcete mít možnost kariérního růstu? Výborně! Pošlete nám svůj životopis a rádi Vám zavoláme s bližšími informacemi o pozici: ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ - NEPŘETRŽITÝ REŽIM (35-48.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Preventivní údržba strojů a zařízení
  • Operativní řešení poruch a závad na strojích a zařízeních
  • Diagnostika
  • Plánování údržby strojů a zařízení
  • Kontrola platnosti revizí a instalací
  • Práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • Elektro vzdělání - slaboproud
  • Elektro vyhlášku, min. §6
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Orientaci v hydraulice
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Chuť se dále vzdělávat

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvky na sport, kulturu, volný čas
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Příspěvky na pojištění / připojištění
  • Další finanční prémie
  • Příspěvky na stravování
  • Slevy na produkty
  • Občerstvení na pracovišti

  • Lokalitu: okres Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.