PRACOVNÍK NÁKUPU

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti z nákupu ve výrobní společnosti? Nebojíte se komunikovat v angličtině a hledáte stabilního zaměstnavatele? Ozvěte se! Mezinárodní společnost obsazuje pozici: PRACOVNÍK NÁKUPU

Pracovní náplň

  • nákup stávajících položek materiálu
  • komunikace se stávajícími dodavateli (i v zahraničí)
  • zpracování cenových nabídek a výběr dodavatelů
  • správa databáze

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • praxi na obdobné pozici v oblasti nákupu
  • schopnost se domluvit anglicky
  • Zkušenost se systémem skladového hospodářství a znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Zajímavou a nestereotypní práci v zahraniční společnosti
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Sick days a dovolená navíc
  • Příspěvek na dopravu i stravování a mnoho dalšího :-)

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!