SPECIALISTA TECHNICKÉHO NÁKUPU (AŽ 52.000 KČ)

40000 - 52000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s nákupem komponent pro výrobní společnost? Rád/a využíváte angličtinu/němčinu ke každodenní komunikaci? Hledáte nový impuls a chcete se orientovat na strategický nákup? Pokud jste si odpověděli 3x ANO, pojďte zkusit štěstí ve výrobní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru a pracujte jako: SPECIALISTA TECHNICKÉHO NÁKUPU (AŽ 52.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nákupu materiálu
  • výběr a hodnocení dodavatelů
  • jednání s dodavateli
  • vyjednávání o cenách
  • zajištění snižování nákladů
  • analýza a plánování strategie nákupu
  • komunikace se zahraničními výrobními závody
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti se strategickým nákupem
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • komunikativnost, flexibilitu a zodpovědnost
  • silnou osobnost s vyjednávacími schopnostmi
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • standardní dovolenou
  • bonusy a prémie v podobě 13.
  • možnost příležitostného homeoffice
  • firemní notebook a telefon
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání a růstu
  • zázemí nadnárodní výrobní společnosti

  • lokalitu: Lelekovice

Kdo vám pomůže?

Bc. Natálie Marková
Team Leader

+420775787341
engineering@acjobs.cz

Divize Engineering