KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste technicky zaměřený člověk se znalostí programu Catia, nebo AutoCAD? Domluvíte se anglickým, nebo německým jazykem a baví Vás práce, kde se můžete rozvíjet? Pak hledáme právě Vás, na pozici SENIOR KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj a konstrukce strojních zařízení a nástrojů
  • Komunikace s kolegy a nadřízenými
  • Znalost 2D kreslení a 3D modelování
  • Kontrola výrobku a případné doladění
  • Tvorba a práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • Komunikativní anglický, nebo německý jazyk
  • Znalost MS Windows, Catia a AutoCAD
  • Zkušenosti jako konstruktér
  • Samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • Firemní školku
  • Možnost si napracovat hodiny
  • 13.plat, bonusy a prémie
  • Závodní stravování/Stravenky
  • Příspěvek na dopravu a připojištění
  • 25 dní dovolené

  • Místo výkonu práce: 10 minut od Rokycan

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.