KONSTRUKTÉR (OD 45.000 KČ)

od 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Jste technicky zdatný a hledáte zajímavou a pestrou práci? Anglický či německý jazyk Vám nedělá problém? Neváhejte a zašlete svůj životopis. Stabilní a zavedená společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR (OD 45.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Konstrukce zařízení ve 3D
  • Práce s dokumentací
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Znalost 3D - Autodesk Inventor
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Mzda dle znalostí a zkušeností s každoročním navýšením
  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy
  • Pestré prémie
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Kladno