MANAŽER ODDĚLENÍ KVALITY V AUTOMOTIVE

Jste manažerem/manažerkou kvality? Rádi byste řídili kvalitu v automotive prostředí? Pak reagujte zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení oddělení kvality závodu
  • řízení, kontrola a zlepšování kvality
  • nastavování nových procesů a kontrola dodržování
  • dohlížení na dodržování postupů, bezpečnosti
  • řešení kvality, reklamací se zákazníky a dodavateli
  • plánování interních, externích auditů
  • reportování vedení společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • angličtinu nebo němčinu na pokročilé úrovni
  • praxi jako manažer/vedoucí kvality v automotive/výrobní firmě
  • autoritativní a důslednou osobnost

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • příspěvek na stravování
  • multisport kartu
  • firemní akce a další benefity
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: 15 min. od Plzně