INSPEKTOR KVALITY – VÝSTUPNÍ KONTROLA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte minimálně středoškolské vzdělání a oblast kvality vám není cizí? Domluvíte se alespoň na mírně pokročilé úrovni v anglickém jazyce? Disponujete organizačními a komunikačními schopnosti? Chcete být hnací sílou výstupní kontroly? Tak neváhejte a zašlete nám váš životopis! Hledáme nového kolegu na pozici INSPEKTOR KVALITY – VÝSTUPNÍ KONTROLA.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • provádění kontrol na výstupní kvalitě
  • kontrola dodržování technických postupů ve výrobě a montáži
  • zdokonalování procesů montáže
  • vedení a archivace technické, výkresové dokumentace
  • řešení oprav, reklamací ze strany zákazníků
  • kontrola a dohled na kalibraci nástrojů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenosti z oblasti kvality
  • analytické myšlení
  • organizační, komunikační dovednosti
  • orientace v normách kvality

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • stravování zdarma na pracovišti
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • finanční bonusy

  • lokalita – 15 minut od Plzně