LAKÝRNÍK VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

21000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte zkušenosti s lakováním ocelových ploch? Hledáte stabilní zaměstnání na Přerovsku? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Právě hledáme kolegu na pozici LAKÝRNÍK VE STROJÍRENSTVÍ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Lakování a natírání ocelových dílců i celků
  • Příprava materiálu a barev
  • Dodržování technologických postupů lakování
  • Zodpovědnost za kvalitu odvedené práce

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření s výučním listem
  • Zkušenosti z výrobní společnosti
  • Praxi na lakovně - výhodou
  • Manuální zručnost a dobrou fyzickou kondici

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatky za ztížené pracovní podmínky
  • Měsíční odměny k platovému ohodnocení dle výkonu
  • Zdarma pracovní oblečení
  • Stravenky
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Závodní stravování

    Lokalita: Přerovsko