TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (40 - 45.000 Kč)

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte technické vzdělání? Zajímáte se o oblast strojírenství nebo už máte praxi v oboru? Tak nám zašlete svůj životopis a staňte se naší novou posilou na pozici : TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (40 - 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Kvartální odměny

Pracovní náplň

  • Organizování technologické přípravy strojírenské výroby
  • Práce na nových technologických postupech
  • Kontrola dodržování postupů a měření procesů
  • Optimalizace procesů a nákladů
  • Vypracování technických podkladů a výkresů pro výrobu

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru (min. SŠ)
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost CAD systému
  • Dobrou orientaci ve výkresové a projektové dokumentaci
  • Znalost procesů obrábění a svařování kovů

Co nabízíme?

  • Uplatnění v moderní a úspěšné společnosti
  • Čtvrtletní bonusy a prémie
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na sport, kulturu a volný čas
  • Volání v rodině zdarma a dále zvýhodněné
  • Teambuildingové akce

  • Místo výkonu práce: Praha východ