JUNIOR ODDĚLENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

Máte zájem o pozici kvality, chcete zúročit nabyté školní vědomosti ale Vaše zkušenosti z oblasti kvality jsou zatím krátké? Nevadí, právě obsazujeme pozici Juniora oddělení kvality kde můžete získat praxi a kariérně růst. Nyní máte příležitost nastartovat svou kariéru v oblasti kvality. Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici: JUNIOR ODDĚLENÍ KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyhodnocení problému →nalezení řešení → vyhotovení nápravného opatření
  • řešení reklamací→ sledování průběhu → komunikace se zákazníkem
  • tvorba reportů o kvalitě a reklamacích
  • procesní audity u dodavatelů
  • komunikace napříč oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost MS Excel – tabulky, grafy, filtry
  • povědomí o základních nástrojích a metodách řízení kvality
  • znalost některého z CAD systémů - vítána

Co nabízíme?

  • pravidelné bonusy
  • kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Frýdecko-Místecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.