MANAŽER PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Máte zkušenosti s vedením projektů a projektového týmu? Nebo jste zkušený kontruktér a hledáte profesní postup? Domluvíte se anglicky a nebojíte se převzít odpovědnost za projekt a svůj tým? Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici MANAŽERA PROJEKTŮ. Zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za vedení projektů
  • Kontrola technických návrhů a výrobních postupů
  • Komunikace se zákazníkem ohledně technických specifikací
  • Zajištění výroby v termínu, dohled na plnění plánu
  • Správa projektové dokumentace a reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti (ideálně automotive)
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s řízením projektů bude výhodou
  • Znalost práce se systémem MS Project

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na zajímavých technických projektech v mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky a příspěvky na kulturní akce
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Most