OBCHODNÍ MANAŽER - EXPORT

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte komunikativní němčinu, zkušenosti na pozici Obchodníka a nyní hledáte novou pracovní příležitost? Výborně! Oddělení pro export v zavedené strojírenské společnosti nyní hledá Obchodního manažera, který rozproudí akvizice v zahraničí. Neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes! OBCHODNÍ MANAŽER - EXPORT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    - vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí (zejména sousední země)
    - udržování vztahu se stávajícími klienty
    - zpracování nabídek a kalkulací
    - reprezentace společnosti
    - spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
    - pracovní cesty do zahraničí (cca 20%)

Co požadujeme?

    - VŠ vzdělání technického zaměření
    - praxe na obchodní pozici
    - komunikativní znalost Německého jazyka podmínkou, ostatní jazyky výhodou
    - marketingové znalosti a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

    - možnost podílet se na velkých projektech
    - provize z prodeje
    - možnost vzdělávání a rozvíjení vlastní kvalifikace
    - týden dovolené nad rámec zákona
    - příspěvky na stravování
    - příspěvek na penzijní připojištění
    - přátelské pracovní prostředí
    - možnost cestování

    - Místo výkonu práce: Šumpersko