NÁKUPČÍ - KOOPERACE - STROJÍRENSTVÍ

Máte zkušenosti v oblasti strategického nákupu a rádi byste využili znalost anglického nebo německého jazyka a máte znalosti v oblasti nákupu a strojírenské technologie? Potom nám neváhejte zaslat svůj životopis! Významná strojírenská firma aktuálně obsazuje pozici: NÁKUPČÍ - KOOPERACE - STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových dodavatelů a kooperantů
  • objednávání materiálu a služeb (kooperací)
  • spolupráce s oddělením plánování, kvality, projektovými manažery a výrobou
  • vyjednávání podmínek, zpracovávání faktur
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi na nákupním oddělení ve výrobní společnosti
  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s nákupní agendou
  • orientaci v potřebné administrativě
  • řidičský průkaz sk. B
  • logické myšlení a samostatnost

Co nabízíme?

  • různorodou práci v moderní perspektivní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • podpora vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • firemní stravování

  • místo výkonu práce: okres Vyškov