STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ OBLAST VÝROBA

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti z výroby v oblasti strojírenství? Umíte vyjednávat, konstruktivně argumentovat s dodavateli, ale také s kolegy z výroby, jakosti apod.? Jste proaktivní a zodpovědní, dokážete přebírat iniciativu a problémy řešit s lehkostí? Disponujete komunikativní AJ pro spolupráci v mezinárodním prostředí? Zašlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

    • Tvorba, implementace a rozvíjení globální nákupní strategie v rámci produktové skupiny pro náhradní díly
    • Výběr, navazování a budování vztahů s dodavateli v rámci dlouhodobé spolupráce
    • Vedení jednání s dodavateli ohledně materiálu, nákladů a dodacích podmínek
    • Vyhledávání alternativních materiálů a hledání technického řešení
    • Pozice zahrnuje cestování v rozsahu 5 – 15 % ročního času

Co požadujeme?

    • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
    • AJ komunikativní B1
    • Prokazatelné zkušenosti v oboru alespoň 3 roky
    • Technické myšlení a orientace ve výkresové dokumentaci
    • Zájem o oblast nákupu, ale také strojírenství
    • Schopnost týmové spolupráce v rámci mezinárodního týmu

Co nabízíme?

    • Osobní přístup a zázemí silné a stabilní společnosti
    • 25 dní dovolené
    • Dobré platové ohodnocení plus odměny
    • Příspěvek na stravné
    • Přátelské prostředí
    • Podpora odborného růstu a vzdělávání
    • Dotovanou možnost ubytování v místě výkonu
    • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kratky@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Roman Krátký
HR Consultant

+420720025150
kratky@acjobs.cz