SPECIALISTA/KA KVALITY

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Máte praxi z automobilového prostředí? Jste komunikativní a rád/a byste více pronikl/a do prostředí kvality? Máte anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni a poohlížíte se po zaměstnání v okolí Berouna? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Prosperující mezinárodní společnost rozšiřuje pracovní tým a hledá kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA/KA KVALITY (28 - 32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování 8D reportů
  • Vstupní kontrola materiálů
  • Komunikace s dodavateli
  • Práce na jednosměnný provoz

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření - výhodou
  • Praxi z automobilového prostředí - výhodou
  • Znalost 8D reportů - výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, komunikativnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon k soukromému užívání
  • Kartu Multisport
  • Místo výkonu: okolí Berouna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.