INŽENÝR JAKOSTI

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáte novou pracovní příležitost na pozici Inženýr jakosti? Máte již zkušenosti v oblasti kvality a domluvíte se anglicky? Zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Tvorba kvalitářské dokumentace a návodů
  • Řešení reklamací a návrhy nápravných opatření
  • Spolupráce na auditech a procesních analýzách
  • Kontrola dodržování norem ISO

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z oboru kvality, nejlépe v automotive
  • Schopnost orientovat se ve výkresové dokumentaci
  • Znalost IATF 16949 a nástrojů kvality

Co nabízíme?

  • Možnost rozvoje a profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky a závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Moderní pracovní prostředí

  • Lokalita práce: okres Ústí nad Labem